Soodustused

Hea dieedisõber!

Dr Simeonsi dieedi meeskonna jaoks on kliendid ning nende positiivne kogemus dieediprogrammi läbimisel väga olulised! Selleks, et saaksime Sinu häid tulemusi ka teiste inimesteni viia, premeerime Sind suurima tänuga lisasoodustusega järgmiselt dieedipaketi ostult. Vali välja endale sobivaim lahendus ning vajadusel küsi lisainfot meie konsultantidelt.


Soovita Dr Simeonsi dieeti ka teistele huvilistele ning saad 25% soodustust uue dieedipaketi ostult

Kui Sinu sõber tunneb huvi Dr Simeonsi dieedi esmakordse läbimise vastu, siis peaks ta lisama tellimusankeeti Sinu täisnime! Nii võidate dieedipaketi hinnas mõlemad.

Kuidas see töötab?

  • Sinu sõber täidab tellimusankeeti ning lisab ‘Kupongi kood või soovitaja ees- ja perenimi’ lahtrisse Sinu täisnime. Miks? Sest nii saab sõber dieedipaketi esmasel soetamisel ostult soodustust 10% ning soetab dieedipaketi hinnaga 86,4€ (tavahind 96€).

  • Iga kalendrikuu lõpus loetleme kokku, mitu korda on uued dieedisõbrad Sinu nimi dieedipaketi soetamisel kasutanud ning iga korra eest saad Sina 25% soodustust järgmiselt dieediringilt.

Ehk kui dieedipaketi on Sinu nimega soetanud üks sõber, saad soodustust 25%, kui aga 4 sõpra, siis on järgmine dieediring Sulle sootuks TASUTA!

Kokkuvõtte koos personaalsete allahindluskoodidega saadame kord kuus. Soodustusel pole aegumistähtaega, seega saad ise vabalt valida, millal järgmise ringiga algust teha.


Jaga meiega oma Dr Simeonsi dieedi kogemuslugu ning saad 50% soodustust uue dieedipaketi ostult

Selleks, et saaksime Sinu edukalt läbitud Dr Simeonsi dieedi suurepäraseid tulemusi ka teiste huvilistega jagada, vajame järgmist:

  • Kirjeldust Sinu Dr Simeonsi dieedi kogemusest (u A4 mahus).
  • Hea kvaliteediga täispikkuses pilte Sinust enne ja pärast dieedi läbimist
  • Nõusolekut Sinult jagada kogemuslugu Dr Simeonsi dieedi kanalites (koduleht, sotsiaalmeedia)

Oluline eeldus on, et oled läbinud Dr Simeonsi dieedi reegleid järgides ning oled kaotanud 23 päevaga vähemalt 5 kilo või 40 päevaga vähemalt 8 kilo ülekaalu.

PS! Materjalide kvaliteedi mittesobivuse korral on Dr Simeonsi dieedi meeskonnal õigus kogemusloo avaldamisest ja soodustuse jagamisest keelduda.

Huvi korral kirjuta meile contact@simeonsidieet.ee ning saada oma kogemuslugu koos pildimaterjaliga. Saad vastu personaalse sooduskoodi järgmise dieedipaketi tellimiseks.


Osta korraga mitu dieedipaketti ning saad lisapaketi tasuta

Läbi Dr Simeonsi dieet koos sõpradega. Nii on lihtsam ning saad dieedipaketi hulgitellimuse korral soodustust! Ostes 4 dieedipaketti saad 1 dieedipaketi tasuta.

Kokkuleppe tegemiseks võta meiega ühendust contact@simeonsidieet.ee

promo
promo

© 2023 Doktor Simeonsi Dieet. Kõik õigused kaitstud.